#TAG LISTA

Cikkek amikben a #eredmény tag megtalálható:

BLOG

24 óra megint: egyéni csúcs, OB-bronz, és harc magammal

Nem is tudom, hol kezdjem. Talán a lényeggel megint, mint tavaly, amikor szintén nem tudtam, hogy hol kezdjem el a 24 órás futás beszámolóját. Tehát akkor a száraz tények: 24 óra futás, 187,89 kilométeres új egyéni csúcs, országos bajnoki 3. helyezés, korosztályos 1. helyezés. 14 kilométeres javítás a tavalyihoz képest. Életem eddigi legnehezebb versenye volt. És akkor most már talán el is tudom rendesen kezdeni az írást.

BLOG

Helló, versenyszezon, helló 12 órás PB!

Megvolt 2015 első versenye, rögtön egy 12 órás futás - egyben országos bajnokság - Székesfehérváron, az Optivita Ultrafutó Kupa keretében. Tavaly is ez volt a szezonnyitó, idén sem lehetett másképp, ott volt a helyem.

BLOG

Vééégreeee! - félmaraton 5 percesben

Sikerült valami olyasmit megcsinálnom, amire igazán magam sem számítottam, csak valahol a lelkem legmélyén reménykedtem benne, hogy egyszer képes lehetek rá. Egy 1:45-ön belüli félmaratonra. És most megcsináltam, én, a lassú, inkább hosszúkat futó, a félmaratonon eddig mindig bénázó, betliző.

EDZÉS/TERV

10 tipp, hogy jól sikerüljön a futóversenyed

Itt a futóversenyek időszaka, minden hétvégére jut egy csomó verseny. Ha szeretnél elégedett célba érni választott versenyeden, fogadd meg ezeket a tanácsokat.

EDZÉS/TERV

5 dolog, ami ne tegyél egy verseny napján

Nem lehet elégszer elmondani, hangsúlyozni, hogy mit ne csinálj egy számodra fontos futóverseny napján. Jöjjön 5 fontos dolog, amit jó, ha nem felejtesz el.

REGENERÁCIÓ

Így állj talpra egy rossz verseny után

Szinte mindenkivel elfordul, hogy rosszul sikerül egy versenye, amire sokat készült. Ez rossz, de mind mindenből, ebből is lehet tanulni, építkezni.